| Lovepoison a întrebat:

Adrian Tutu a castigat la Romanii au talent. Credeti ca el merita sa castige?

Răspuns Câştigător
| andreeaemmma a răspuns:

Nu prea...
Nu mi s-a parut chiar atat e corect
Narcis are o voce foarte frumoasa de opera care nu se prea gaseste prin tara...Ar putea sa ajunga undeva pe sus ...Ar putea sailajunga pe Vitas marele solist care poate sa cante peste 5 octave
Iar Adrian da.chiar daca nu imi place sa recunosc cred ca merita si el niste aplauz...dar nu credeam cail va alege pe el castigator...
Cred ca mai mult s-a votat emotional, decat cum trebuie

As sugera PRO TV ca la editiile viitoare sa nu mai spuna povestea din spatele concurentilor. Publicul roman tinde sa fie impresionat de astfel de povesti si nu de talentele reale. Cele trei melodii pe care le-a interpretat Adrian sunt cam la fel, aceleasi versuri, acelasi mesaj.

6 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Buna
Deci nu ma injurati da? Azi mi-am propus ca raspund la toate intrebarile de genulaughing
Si nu, nu cred ca merita. O fi bun in lumea hip-hopului. dar aici e vorba despre talent nativ, talent adevarat. Eu vroiam sa castige Narcis, sau Valentin Luca. Sau fetita, Rebeca. Acestia au talent in adevaratul sens al cuvantului. Dar asta e, oricum ii asteapta un viitor frumos. In special pe Narcis. Daca noi ne dam talentul afara din "casa", e vina noastra. Va ajunge departe, dar nu in Romania.

| alessia a răspuns:

Mda.de ce nu? pe mine m`a impresionat.mai ales versurile melodiei au fost superbe.si in plus el e orfan chiar avea nevoie de acei bani.bv! ii urez bafta in continuare si de abia astept sa inceapa noul sezon.

| Broadband a răspuns:

Aaa iel o castigat?
hai pe el sa ne dea si noua 3, 4 mii de euro laughing
acolo sa ne luam o guma sau ceva semintelaughing

| CookieșiParty a răspuns:

Daca romanii au crezut ca merita sa castige,cei mai multi romani au zice ca da.Dar parerea mea sincera, Valentin Luca ar fi trebuit sa castige! Asta este parerea mea! Dar daca ceilalti cred ca Tutu Adrian ar fi trebuit sa castige, asa sa fie parerea lor! Eu ti-am spus parerea mea! Dar si Tutu Adrian este talentat!

| AlexutzaSiNimik a răspuns:

Sincer as fi vrut narcis...are mult mai mult talent! big grin

| R0000zyyyyy a răspuns:

Nu. era mai bun Narcis