| anonim_4396 a întrebat:

Eu nu ma uit la Romanii au talent
dar ma intereseaza cat a castigat catstigatorul Adrian Tutu si ce ziceti a meritat sa castige el sau trebuia altcineva sa castige ?

Răspuns Câştigător
| Robertyz a răspuns:

120.000 de euro. Si sincer nu ma intereseaza faptul ca a castigat el, eu mai mult mai uit pentru tampitii care se duc sa se faca de ras, insa multe zvonuri spun ca el a castigat pentru caz fiindca parintii sai ii murisera si nu a castigat pentru talent happy

| Dany008 a răspuns (pentru Robertyz):

Eu nu ma uit tongue
nu stiam ca parinti lui au murit
dar totusi 120.000 de euro mai bine se imparteau intre cei 3 finalisti nu mi se pare corect locul 1 duce tot restul iar cu mana in buzunar catre casatongue

2 răspunsuri:
| MrKid a răspuns:

El nu merita sa castige dar lumea nu a votat pe talent ca votat pe cazul lui, ca era sarac, dar pana la urma numele e "Romanii au talent".El a castigat 120.000 de euro. Funda?