| MineIsLikeABridge a întrebat:

Astia oare ce au de sunt obsedati de muschi, cu atatia muschi, nici nu te poti misca, dar sa dea cu pumnu..., multi cred ca-s tari, dar... oare ei pot face altceva in afara de muschi?, nu ca cestio ce, dar cand am vazut videoclipu asta, mi s-a facut rau, ii si gretos, prea mult

4 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Tu crezi ca ei au facut muschii aia pe cale naturala? (tras de fiare etc.) GRESIT! si-au bagat steroizi si alte prostii.

PS:nu se vede nici un video =)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni care sunt cum spui tu "obsedati de muschi", sunt asa deoarece acei oameni vor sa isi demonstreze masculinitatea, unora le place sa fie puternici pentru a se lauda fata de cei mai slabi decat ei.