| CreepyCrow a întrebat:

Atentie! Important! Este cautata aceasta persoana! Cine poate sa dea informatii despre aceasta persoana sa; asa un mesaj urgent
>= http://facebook.com/profile.php?=73322363

eu nu pot sa ma uit:))
imi spune cineva ce se intampla daca deschid:))?

4 răspunsuri:
| CreepyCrow explică:

Eu nu pot sa ma uitI don't want to see
imi puteti voi spune ce se`ntamplalaughing?
si scuze da nu s`o publicat toata intrebareacrying

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Ce să se întâmple? Te direcţionează la profilul tău automat, asta e "gluma".
Nu e nimic de speriat.

| AiEnmaYuuki a răspuns:

Pentru un moment m-ai speriatlaughing, am crezut ca v-a aparea ceva care ma va speria.Imi place amuzamentul taubig grin

| MariiȘiAtât a răspuns:

Îți spun eu ce se întâmplă. Îți apare propriul tău profil. Acest text este o mică farsă!