| CataC a întrebat:

Va rog cititi:

Este vorba despre o persoana disperata care are nevoie de prieteni si eventual o relatie.

Va rog sa-i dati cerere de prietenie si sa vorbiti cu ea, este in depresie si are nevoie de ajutorul nostru, al tuturor.

Am atasat profilul de facebook, fara glume proaste va rog, este un caz disperat si e singura sansa.

P.S. Poate n-a fost cea mai buna idee sa postez aici, dar nu stiu ce sa mai fac. E prima oara cand va cer ajutorul. Va multumesc

http://facebook.com/profile.php?=73322363

4 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Salut, Cata! Cine este persoana din profilul de facebook si cine esti tu pentru ea, incat stii ca are nevoie de prieteni, relatie si e un caz disperat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur, eu o sa-i trimit cerere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu intra in pagina? Zice ca linkul nu e valid.

| Futhakari a răspuns:

In ainte sa dau clic pe link spune-mi ceva despre persoana cum o cheam ce varsta are si asa mai departe si de unde e.