| Cita a întrebat:

Hey TPU!
Care imi poate spune informatii despre o persoana, numai dupa numarul de masina? Spuneti,, EU,, si sa imi trimiteti id prin mesaj si de acolo am sa va spun nr. de masinawinking
Multumesc!

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

In primul rand,aceste date personale nu sunt la indemana tuturor,altfel,s-ar intampla numai minuni, apoi, poate autovehicolul este inscris pe numele altcuiva si persoana care te intereseaza nu l-a inmatriculat pe numele ei...greu,chiar foarte greu prin astfel de informatii. Numai in cartierul unde locuieste, poti afla poate proprietarul masinii. Daca ai probleme rutiere sau altercatii cu respectivul, apeleaza la politie.In alt context, descuraca-te! Dragostea face orice posibil!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ar putea sa-ti spuna cineva care il cunoaste personal pe respectivul, altfel nu poate sa-ti spuna nimeni, deoarece nimeni n-are acces la baza de date a politiei rutiere. Numai bine!

| Cita explică:

Mulțumesc! Mă bucur că, mi-au răspuns doi experți TPU! happy