| Geanin a întrebat:

Sunteti naspa! Stati numai pe T/A si nu faceti nimic decat sa va plictisti si sa va ingrasati!
Ce v-o dat ca stati pe T/A? Nimic, nu obtineti nimic pe T/A decat va ingrasati!
In loc sa mergeti si voi pe afara sau sa cititi stati numai pe PC-urli astea nasoale. tongue
Apoi ziceti ca sunteti bolnavi ca nu stiu ce... Din ce cauza? Ca stati numai in casa la calculator si nu faceti nimic!

Lasa ca vedeti voi pe naiba cand incepe scoala! Nu mai stati voi pe T/A, o sa fie lux sa mai intrati o ora-2 pe TPU!

Sunteti naspa! tongue

A da, asta e partea mea malefica!

29 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Mergi la o pizza?

| Pricked a răspuns:

Azi am ajuns la 47.
47 zile de cand n-am mai iesit afara

| KamaSutra a răspuns:

M-ai facut naspa? sad

| VibeTrix a răspuns:

Hei! sad Eu nu sunt grasa! sunt slaba!

| Geanin explică (pentru VibeTrix):

Vrei un premiu?

| VibeTrix a răspuns (pentru Geanin):

Da. -_- ce premiu?

| Geanin explică (pentru VibeTrix):

Like pe facebook!

| VibeTrix a răspuns (pentru Geanin):

Uuuu mersi...laughing haha, nici nu stii fb-ul meu! rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde naiba sa ies afara? laughing
Aici ploua.

| Geanin explică (pentru anonim_4396):

Du-te si tu la ai tati si danseaza cu face asta din video:

https://youtu.be/AIruwzhozTc?t=2m

stiu ca nu e la ce te asteptai!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Geanin):

Mi-ai dat sa ascult muzica de fetite? raised eyebrows

thinking Daca vrei... Asculta cateva melodii din playlistul meu.
Sunt geniale melodiile.

| Geanin explică (pentru anonim_4396):

Si nu ti-am dat sa asculti, am zis sa te duci la ai tai sau la cea mai apropiata persoana si sa te misti cum face tipa din video...

Consider-o ca o provocare!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Geanin):

Aha laughing.
Sigur.

| L1feDRAIN a răspuns:

Aha,
Cine ti-a zis daca stau pe T/A nu fac altceva?
A?
Tu esti nasol, g@y si un pacatos, care doar Satanei meriti un scop.

| Geanin explică (pentru L1feDRAIN):

Nu incerca sa ma inveselesti! crying((

| L1feDRAIN a răspuns (pentru Geanin):

Prea tirziu *ras malefic*

| L1feDRAIN a răspuns:

+

Du-te si fa-ti c@#trare!
Si fa rem#ing altuia!
Nu degeaba esti g@y.

| Geanin explică (pentru L1feDRAIN):

Observ ca iti place foarte mult sa faci oamenii gay!
Probabil esti frustat pentru ca esti gay si ii faci pe altii pentru a te simti mai bine.
Ce vrei? Vrei sa plang ca m-ai facut gay! Vrei sa ma enervez?
Cred ca iti sunt superior tie in cat sa nu ma enerveze de niste cacaturi scoase din capul altui ****!

| L1feDRAIN a răspuns (pentru Geanin):

Nu, spun ca esti gay, pentru ca asa si esti, tu ai fost cel ce m-a facut asa si de ce ma rog iti e rusine sa vorbim pe skype? Te rusinezi sau te temi saracutule?

Hai duel 1v1 pe skype cu VOCEA nu cu c*&rul.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

TPU merge si pe telefon )

| Geanin explică (pentru NoelyTheKiller):

Sa nu faci asta! Ca e pacat ca mami tau si tati tau au dat bani pe calculator!

| NoelyTheKiller a răspuns (pentru Geanin):

De fapt, am laptop iar ala a fost platit de mine...

| Geanin explică (pentru NoelyTheKiller):

Noely mai esti intr-o relatie cu tama?

| Hitler666MD a răspuns:

INtrebare amuzanta 9/10

| Geanin explică (pentru Hitler666MD):

De ce zici asta? thinking

| Hitler666MD a răspuns (pentru Geanin):

Nu stiam ce sa mai zic, esti simpatic (daca nu ai fi un pervers).