| MmS_4429 a întrebat:

voi ce faceti cand sunteti singuri acasa si va plictisiti? in afara sa stati pe mess sau sa va jucati jocuri tampite big grin

Răspuns Câştigător
| Tzuc a răspuns:

Pai dau muzica la maxim si cant sau dansezlaughing. ies afara cu prieteni ca altfel mor de plictisealabig grin.sau incerc sa compun poezii sau cantece...gasesc tot felul de ocupatii.imi fac curat la caiete ca intr-o spatamana se face dezatru din nou si ma cerata mamalaughing. visez cu ochii deschisiilaughing. fac sport adica exercitii.invat sa dansez DnB cat mai bine...incep sa cotrobai prin lucrurile lui fratemiudevil. ma uit la televizor daca e ceva interesant.caut pe net povesti de groaza.si cam atata.sti ca am sta cam 15-20 de min sa scriu astalaughing>. oricum sper ca te-am ajutat cu cateva ideiwinking

2 răspunsuri:
| Kitty77 a răspuns:

Pai... eu dau muzicaa la maxim si mai chem cateva fete...

| eDDy a răspuns:

laughing LOL esti asa redusa? laughing) invitati prieteni/prietene (mai bine de amdoua e mai fain) cumparati Bautura! muzica la maxim si tot ce vreti... pFF oricum minim un paket de prezervative laughing) socoteste cati sunteti si dupa batura nu mai stii nimic ce nu stii nu afecteaza