| 123456 a întrebat:

Ati auzit la tv ca cica se face alocatia 85 lei? ce ziceti o fi asa?

Răspuns Câştigător
| SomeBody12425356 a răspuns:

Daca nu o sa mai fie Boc se poate intampl da-mi si o funda de model :d

11 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

Ar fi excelent dar nu cred... apropo: stiati ca un copil din germania ia 400 euro alocatie? big grin

| Gentiana a răspuns:

Nu cred.Eu nu am auzit. Ori nu ai auzit bine, ori a rasarit soarele si in tara niastralaughing
Cred ca nu la copiii cu alocatie normala, ceilalti.

| Beatrice a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...
85 lei? Aproape un milion? :O
Hai maii oh go on...

| ireFUTABILx2x a răspuns:

Ma copii nu mai haliti tot ce auziti.

| iryonutz a răspuns:

Nu stiu dar ar fi destul de fain \m/

| abc_5716 a răspuns:

Nu! laughing

Abia ne dau 40 lei(sau cat e exactlaughing ). Da sa ne'o faca 85 de lei?laughing
Si'ar baga unghia in gat daca ar face'o atatlaughing

Eh. poate se gandesc si la noi ca avem nevoie de muuulte lucruri(machiaje pe primul loc!) si ne'o maresclaughing!

| alexandrey a răspuns:

Sigur ca da oh go on

| Ochiialbastrii a răspuns:

Pff nu cred dar ar fi bine b-)

| RazvanCool a răspuns:

E categoric imposibil.Mai ales pe criza asta... E destul de Logic. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici-un caz nu se va intampla asa(cel putin nu in viitorul apropiat).

| art001 a răspuns:

Da...cand o sa mai fie carmaciu presedinte