| Allix13 a întrebat:

Hey TPU...Cica lupii fac tuneluri sub zapada.Am auzit de la un tip.Voi ce ziceti REAL or FAKE?(fara glume)

6 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Nu-i adevărat, doar fac buncăre pentru a se adăposti de vânt şi frig.

| akka4 a răspuns:

Da? lupii fac "tunnels" sun "snow"? "I did not know" asta

Baros/ana pana laurma in ce limba ai pus intrebarea asta? inteleg ca vrei sa arati ca sti engleza, dar mai las-o dracu de smecherie. laughing)))

Cat de penibil ai putut fi rolling on the floor)))))

| Allix13 explică (pentru akka4):

1.Sunt baiat
2.Stiu mai multa engleza ca tine si ca familia ta
3. Daca nu stiai asa se zice...dar nai ce sa le ceri la "animale"
4.Am zis Fara Glume
5.Nu eu am facut afirmatia
6. Daca nu stii sa raspunzi taci in banca ta si prefate mort poate iti iese

| akka4 a răspuns (pentru Allix13):

Mi-ai demonstrat inca o data ce minte dezvoltata ai rolling on the floor sincer acum din ce zona esti? dupa parerea mea sigur moldova sau ardeal. laughing numai acolo gasesti oameni ca tinewinking boss-ule, ghilimelele au fost folosite intr-un mod ironic. dar nu sti tu d-astea. off romana asta ce face din baieteilaughing sfatul meu ar fi sa mai treci pe la scoala..bine pe la ore nu prin spatele scoli, si poate asa vei invata intelesul cuvintelorwinking incoa odata mi-ai demonstrat cat de penibil poti fi; si cu asta am incheat discutia cu persoane ca tinewinking sincer fac alergie cand interactionez cu astfel de persoane.

| Allix13 explică (pentru akka4):

Nu sunt din moldova si nici din ardeal, treci pe la scoala ultima data cuvantul:inca nu se scria:incoa...ironic? Hai ma lasi.

| CrysaCrysy a răspuns:

Cred ca e REAL.