| LoveÈℓa a întrebat:

Ati avut vreodata un VIS LUCID? Cum vi s-a parut? ( Eu de asta primavara mai am cateodata vise lucide pentru ca am citit multe chestii despre vis lucid si am facut exercitii mintale si am reusit dupa aprox. 3 saptamana. si acum mai am vise lucide nu chiar clare dar totusi mai visez lucid)

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Mi s-a parut misto, avand in vedere ca faceam ce voiam.

2 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Eu de vreo 2 ani am vise lucide de cateva ori pe saptamana. E super love struck

| LoveÈℓa explică:

Eu am putut zbura de pe scoala dar m-am trezit.Ai dreptate e fain dar totusi este greu sa zbor deodata adica sa levitez eu am sarit de pe scoala si am cazut dupa aia dar tot mi-a placut