| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost vreodata la ghicitoare/vrajitoare? Sa adeverit ce au zis? si cat ati platit

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Eu refuz să cred că cineva care are măcar 3 clase, apelează la serviciile unei vrăjitoare.
Nu înțeleg. Nu ai ce face cu banii munciți din greu de părinții tăi? Ce ai vrea să îți spună ghicitoarea aia? Crezi că îți rezolvă o țigancă semianalfabetă toate problemele? Îți spun eu, NU.
Îți faci viața așa cum vrei, singură. Lasă prostiile astea și vezi-ți de școală.
Numai bine!