| princess_1786 a întrebat:

Ati fost vreodata la ghicitoare? Vi s-a adeverit ce v-a zis?

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Da da
mi-a zis o tiganca pe strada ca am noroc in dragoste
ciuciuuulaughing

| NoX_9315 a răspuns:

laughing)Sa nu va luati dupa alea. Hai sa iti zic ce i s-a intamplat unei prietene. Eram pe strada cu ea si pe langa noi a trecut o tiganca. Curioasa s-a dus cu tiganca dupa bloc, ca sa ii ''ghiceasca'' viitorul. laughing La sfarsit o scuipa in palma laughing va imaginati ce fata a facut prietena mea, splus ca nu i-a mai dat restul banilor. Nervoasa s-a dus dupa ea sa ii ceara banii, iar tiganca a amenintat-o si tot ce i-a zis ea pe parcusul ghicitorii a fost o inselatorie mare! laughingDeci rezulta ca asa zisele ''ghicitoare'' sunt bune de NIMIC!