| DaVà a întrebat:

Ati fumat iarba? Ati tras pe nas? V-ati facut in vena? Cum e? Cu te simti ca nu vreau sa incerc happy

8 răspunsuri:
| AnaigroeG a răspuns:

Daca nu vrei sa incerci la ce intrebi?

| Malasuerte94 a răspuns:

Am fumat cucuta, am tras pe nas mustar, am facut in vena vitamine, e bine da nu prea, acum ma simt OK

| Kosmyn_6656 a răspuns:

Doamne ma si voi ce intrebari puneti frateee

| PunkLollipop98 a răspuns:

Am fumat 1 minut din viata mea citind intrebarea asta de doi bani rolling on the floor

| JustEdy a răspuns:

NU. Dar Incearca e pentru tine tigarile si marijoana tongue

| Lolllllllll a răspuns:

Nu incerca frate e naspa a facut-o un prieten. Ia dar unu din parc, nu mai stia cine e iau zi aia sa se taie si facut-o apoi lau pus sa fure si a furat...

| astridwhite a răspuns:

Daca nu vrei sa incerci de ce esti asa curios?

| knezia a răspuns:

Da am fumat iarba.Da am tras pe nas.In vena cine isi face nu mai scapa.De fumat e okhappy deci e chiar placut.aiurea e ca am fumat doar etnohappy si alea is si mai nocive si te ia cu aiurea daca te panichezi! Iarba e buna dar ocazional.Cand spun iarba ma refer la "Marisca"laughing Si de tras pe nas sincer am zis ca nu trag dar am cazut aiurea.in anturaj.E cea mai frumoasa senzatie din lume dar o sa cazi in dependenta. ziceti ca nu, dar cadeti va spun eu nu de tot.dar cateva luni cat sa cheltuiti o gramada de banii si sa va certati cu lumea.din vina voastra bineinteles dar voi nu o sa recunoasteti.Nu dau vina pe anturaj k daca is constient de asta inseamna ca am fost constient si in ce ma bag.Cine stie in ce se baga are limita, cine nu stie, tati nu va bagati ca ajungeti rautongue Deci nu vreau sa ii spun la nimeni sa bage pentru ca e liber arbitru! Tati bafta voua si sfatul meu.mai bine fumati un cui decat sa trageti pe nas.Sincer is PRO ''Marisca" dar ocazional.sa facem distractie din ea nu un stil de viata.Bafta! Sper sa iti fi fost de folos si tie si multoratongue Puternic esti cand te bagi si poti iesi, destept esti cand nu incerci:* si pun pariu ca marisca toti s-au gandit cel putin odata cum ar fi.Chiar daca is CONTRA si tigari normale.la "Marisca" tot s-au ganditlaughing ii sau nu ii asa? eu zic ca ii