| andreigustaviol a întrebat:

Salut, am fumat ieri "iarba", am tras cam 7-8 fumuri, poate chiar mai mult, dar nu am simtit nici macar o senzatie gen " wow, ce tare e", era normal, am tinut si in piept, dar nimic...Doar ca simteam dupa ca as mai vrea, dar dupa ce am baut ceva ( suc + apa), mi-a trecut, dar aveam gura uscata si ochii rosi, atat. Este ok, nu? Adica vreau sa zic ca nu patescc nimic daca ma fumat doar odata, nu?

Răspuns Câştigător
| HarukoMariusDaniel a răspuns:

Sa speram ca nu o sa intri in sevraj...
Se prea poate sa devii dependent... dar asta depinde de om...
Depinde si ce ai fumat big grin Eu zic sa gandesti optimist, daca stai cu frica mai rau faci. Gandeste-te ca nimic nu s-a intamplat si totul va fi bine.

3 răspunsuri:
| christall a răspuns:

O data n-ai nimic dar sa nu mai incerci! Pot avea urmari grave.

| Stymest a răspuns:

Eu știam că după câteva zile începe dependența (gen în 4-5 zile).
E normal sa nu simți nimic, fiind prima zi.