| sergiu1234star a întrebat:

Ati incercat chestia cu bloody mary? exista?

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu am incercat niciodata, dar totusi nu cred ca exista!

| Grăurea a răspuns:

Ete cuci exixta... Nu te mai lua dupa toate prostiile... poate iti apare un cocktail Bloody Mary daca faci chestia aia big grin.

| Tania a răspuns:

Am incercat acum multa vreme, dar nu exista.laughing
Este doar o povete de la americani, un pit fantastic si noi aveam destule...strigoi etc.

| Saddelyx a răspuns:

Sincer,eu nu cred ca exista, dar nici nu am curaj sa incerc.happy

| karas_2168 a răspuns:

Doamne ce intrebari laughing, mai lasa supernaturalul ala ca e praf serialul...

| PrayForGaga a răspuns:

Da am incercat. nu exista.

| selena_8538 a răspuns:

Da de 2 ori si nu s-a intamplat nimic

| IoanaIngrid a răspuns:

Eh eu nu cred in prostiile astea da am incercat si waw ce sa vezi n-a aparut nimic

| Dyinutza a răspuns:

Dupa mine cred ca ee oo prostie, doar oo legenda. Ceva ce au spus alti ca sa sperie oameni! Nu e nimic real...
Sper ca ti-am fost de ajutor!

Întrebări recente