| anonim_4396 a întrebat:

Buna credeti ca Bloody Mary exista? Ati incercat sa o chemati?

Răspuns Câştigător
| AliceIDK a răspuns:

Nu. Nu exista; am facut asta ieri, de ziua mea cu niste prietene, chiar daca mi-a fost frica rau. Ne invartim, aveam lumanari, aveam tot; si nu a venit. Nu exista.

3 răspunsuri:
| Rozella a răspuns:

Ms mult pentru raspunsuri As vrea sa va dau la toti funda dar inca ma mai gandesc la cine sa dau mersi mult:X:X

Răspuns utilizator avertizat
| Teolic a răspuns:

Copii,lasati televisoru, fenomene stranii etc., stai linistita suntem singuri exista multe ipoteze despre "Purgatoriu" etc...dar nu e nimic...bloody mary nu exista