| Angy77y6 a întrebat:

Care e chestia cu Bloody Mary si CandyMan? Ati incercat ritualurile? Ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Ironicnαme a răspuns:

Sunt niste prostii inventate de niste oameni plictisiti. Chiar daca ai incerca nu s-ar intampla nimic. laughing

2 răspunsuri:
| mariaalessandra a răspuns:

Prima a existat, a fost o conducatoare ceva a Marii Britanii, parca in epoca renascentista, dar celalalt nu a existat/exista.

| scutelnictatiana a răspuns:

Bloody marry e poveste de adormit copii, am mai vazut eu o intrebare tot in legatura cu asta, daca nu va prind bine filmele de groaza stati calmi si nu mai incercati prostii pe-acasa. Multi probabil au incercat "ritualul" sa vada daca se intampla ceva, si vai ca sa vezi - nimic. Si halala, halala, nu e real.