| CristianoRonaldo10 a întrebat:

Ati mai comandat de pe media galaxy? Sunt de incredere?

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Da sunt, la fel ca eMAG si Altex.

| mona a răspuns:

Online nu am comandat dar direct din magazin am luat ceva in rate si sunt de incredere

| biscuiteletau a răspuns:

Nu. Nu stiu. Mai bun ar fi emag.ro. happy

| michelia a răspuns:

Prefer de pe Emag online.
La Media Galaxy ma duc in magazin si cumpar direct.

| Molecula a răspuns:

Nu vad cum pot sa te pacaleasca, daca comanzi in cel mai rau caz nu iti vine comanda, nu e o crima, comanzi pe alt site, dar nu isi permit sa dea tzepe

| FantaZEW a răspuns:

Da, mie imi place sa comand de la media galaxy ajunge destul de repede ^^.

| STR1K3R a răspuns:

Eu zic ca da

| Gabriel123tecu a răspuns:

Eu am comandat de pe media galaxy si sunt de incredere.La mine au venit foarte repede.Acum depinde si unde stai.

| rary112199 a răspuns:

Da sunt de incredere. Nu am avut probleme cu ei si am avut si o problema cu ceva electronic si nu au facut fite sau ceva. emag.ro acum isi cam bat joc. Te mint direct pe fata cu reducerile lor. Umfla pretul cu o zi inainte sa faca ei asa numita reducere.

| Tavy_Ileni_1998 a răspuns:

E spun ca cel mai bine e sal il cumperi de la magazin mai ieftin daca faci comanda platesti transportul. Funda?big grin

| zuzu7 a răspuns:

Da am mai comandat si sunt de incredere