| Adriana26022002 a întrebat:

Am comandat Duminica un Smartphone Samsung Galaxy A5 2016 de pe Media Galaxy si inca nu am primit comanda acasa. Cine ma poate ajuta? Nu inteleg de ce nu a ajuns inca

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Crezi ca esti singura persoana care face comenzi online in perioada asta? Sunt foarte aglomerati. De parca scrie undeva ca de Craciun, trebuie sa cheltuim toti banii. Daca azi joi nu vine, maine sigur primesti comanda.

| dannyel86 a răspuns:

Va trebui sa suni la ei, sa vezi daca a ta comanda e in curs de procesare si cand estimeaza ei ca vor ajunge. Cand termenele de livrate ridica probleme, e recomandat sa suni direct la companie. Poate produsul nu mai e pe stoc si il astepti degeaba (se mai intampla!).

| Adriana26022002 explică (pentru dannyel86):

Am trimis e-Mail la ei si mi-au scris ca comanda este confirmata si ca va fi trimisa cu Nemo Express (Curier)...

| kalex a răspuns:

Ei au primit comanda doar luni dar avand in vedere ca este perioada de craciun nu ma mir ca inca nu a ajuns. Si Media Galaxy si curierii sunt foarte ocupati. Noroc!

| Adriana26022002 explică (pentru kalex):

Mersi...ai idee cam cand imi va ajunge comanda?