| Bionicle a întrebat:

Hei, voi ati comandat ceva de pe Media Galaxy? Eu vreau si eu ceva, si cum ati comandat voi? L-ati luat direct de pe media galaxy, si va costat vreun transport?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Mi-am facut cont si am comandat. Prdusele care depasesc 90 lei au transport gratuit. Dupa confirmarea comenzii poti s-o urmaresti pe net. Apoi iti vine curierul si te suna el si va intalniti. Ai dreptul sa deschizi coletul sa vezi ce ai primit inainte de a semna actele. Poti sa iei si in rate: http://www.mediagalaxy.ro/solutii-de-finantare/
Poti sa si returnezi produsul. Uite toate explicatiile aici: http://www.mediagalaxy.ro/cms/
In josul paginii gasesti tot.

| Bionicle explică (pentru Salontanul):

Mersi pentru raspuns,dar daca scrie,, stoc epuizat'' si are,, rezervi online, ridici din magazin''inseamna ca mai au, nu-i asa? Ca ala e produsul care scrie astea.

| Salontanul a răspuns (pentru Bionicle):

Multumesc si eu pentru apreciere. Ar fi bine sa iei legatura cu ei. 021 9198

| Bionicle explică (pentru Salontanul):

Hei,am sa te intreb ceva.Plata numerar la livrare inseamna sa platesti direct, nu?

| Salontanul a răspuns (pentru Bionicle):

Cu banii in mana cand vine curierul.