| Pneumonoultramicroscopicosilicovolcaniconioza a întrebat:

Ati mai cumparat de la emag ceva? Uitati ce am patit eu:
Ma uit pe sit. Vad o placa video care imi place iar acolo scrie la comanda, chiar si azi scrie. Fac comanda, primesc e-mail cu mesajul cineva va va suna sa confirmati comanda etc. Astept o zis sa ma sune, 2 zile, 3 zile nimic. Trimit e-mail inapoi ca nu mau suna si as dorri cat mai repede produsul acela. Ziua urmatoare ma suna. Buna ziua, va sun de la emag etc... Imi pare rau dar produsul comandat de dumneavoastra este indisponibil. Eu: Pai si pe site de ce scrie ca este disponibil la comanda? Ori cum, cand il veti avea in stoc? Ala: Pai nu il mai avem de mult timp in stoc si este o problema tehnica de nu apare ( aici inteleg problema tehnica, dar de ce nu mau anunta printr-un e-mail ca nu il mai au?) va voi recomanda sa alegeti alt produs la fel?
Ziceti si voi, astia-s normali?

7 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Nu sunt ce sa le faci asta e eu am cumparat de al ei mai multe si nu am avut probleme cu ei sau probleme de acest gen. Daca ti s-a intamplat o data nu inseamna ca o sa ti se intample mereu. Succes

| sigfreud a răspuns:

Am cumparat de la ei si nu au fost probleme dar dupa mai multe achizii in general IT am sesizat ca nu se merita tinand cont de raportul calitate/pret. Iti recomand www.mediadot.ro probabil vei gasi aceiasi placa si acolo si sunt dispus sa fac un pariu ca e si un pic mai ieftina. Si ca sa-ti raspund la intrebare nu, nu sunt normali. Cand faci o comanda mai mare nu stiu cum sa te mai pupe in fund si te suna in 2 clipe.

| Pneumonoultramicroscopicosilicovolcaniconioza explică (pentru sigfreud):

Nu se merita raportul calitate pret? cum adica. pe elte siteuri placa video asta era 8mil- 9mil jump iar pe eMAG era 7 mil

| sigfreud a răspuns (pentru Pneumonoultramicroscopicosilicovolcaniconioza):

In comparatie cu altele insa nu in comparatie cu toate. Recent am comandat unui prieten un sistem pc din piese cu un procesor i5 quad qore s mi-au bagat pe gat un i5 mai slab dual core fara acordul meu si desigur fara sa ma anunte.

| sigfreud a răspuns (pentru Pneumonoultramicroscopicosilicovolcaniconioza):

Chiar de acolo. Si erau favoritii mei mai ales in perioada in care era transportul gratuit indiferent de valoarea comenzii. Acum toate produsele ce tin de IT mi le cumpar de pe mediadot.ro

| Pneumonoultramicroscopicosilicovolcaniconioza explică (pentru sigfreud):

Deci, in sfarsit am gasit o placa buna. Ce crezi am patit si eu la fel. Imi baga alta pe gat fara sa fiu anuntat.
http://www.msi.com/product/vga/R6850-PM2D1GD5-OC.html
am comandat-o pe cea din staga si mi-a da pe cea din dreapta