| carmelita a întrebat:

Ati vazut filmul "2012"? Cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| Rizer a răspuns:

Nu nu l-am vazut dar cred ca il voi cauta pe net!

6 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

N am vazut, cica a aparut in cinema, acolo nu am timp sa ma duc, spre rusinea mea cred ca il voi downloada de pe retea :-ss

| SnicK a răspuns:

Nu dar am sa ma uit acum happy

| M.madallina a răspuns:

Eu am fost la cinema si mi s-a parut super! efectele speciale au fost incedibile!

| mcrenma a răspuns:

L-am vazut eu. Este destul de reusit. Dar unele efecte sunt extrem de exagerate, de exemplu cand tot sar cu masina de pe crapaturile alea. Si nu mi se pare foarte real. Si sunt scene foarte inspaimantatoare. Dar totusi am vazut in cinema si copii de 7-8 ani chiar si mai mici. In orice caz, filmul merita vazut!winking

| IQOnly a răspuns:

Am vazut trailerul si mi se pare destul de dragut!

| andreea93_9801 a răspuns:

Da l`am vazut la cinema la mallX:X:X pff a fost superwinking
Chiar e de nota 10 filmu.