| Live.Laugh.Love a întrebat:

Ati vazut filmul 2012? ( Daca da, cum vi se pare? )

17 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dalove struckFoarte impresionant filmul!love struck

| carminaburana43 a răspuns:

Nu, dar mersi de sugestie m-oi uita.

| Klara a răspuns:

Pai cum...pana nu-l vad eu n-au cum sa-l interzica angry Arrrgh

| bluesky a răspuns:

L-am vazut, e super, m-a emotionat si m-a pus pe ganduri! Efecte speciale super! La un moment(cand fugeala ala dupa avion)eram sigura ca va prinde avionul dar era punctul culminant si eu era super stresata! laughing

| PauLa.M a răspuns:

Foarte multe efecte speciale. foarte reusit. la un moment dat am inceput sa plang, e excelent. dar ma intreb daca intr-adevar asa se va intampla.

| roox a răspuns:

Da, da l-am văzut
Este absolut superrrrrrrb
\m/
big grin

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Da, l-am vazut. Mi s-a parut foarte interesant :X. Ti-l recomand daca nu l-ai vazut.

| betty17 a răspuns:

L-am vazut si mi-a placut doar ca am fost putin dezamagita.cand am vazut trailerul prima data mi s-a parut super captivant si imediat am cautat sa downloadez filmul. m-am uitat mi-a placut dar nu atat de mult pe cat as fi speratbig grin

succes

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Da, l-am vazut. E soooooooooooper. Sper sa nu patim ca in filmcrying

| zorialbi a răspuns:

Nu stie nimeni de pe pamant cand vine sfarsitul lumiihappy E doar un film.

| brunetzika_6738 a răspuns:

Da si e supeeer, este foerte reusit
am auzit ca astia din america vor sa il interzica ca cica sperie lumea degeaba cu sfarsitul lumii

| hottweet a răspuns:

L-am vazut acum o saptamana si vreau sa spun ca am ramas socata si nu vreau sa se intample asa ceva. Sincer daca o sa se intampla ( doamne fereste :O ) as vrea sa fiu printre cei de pe vas - cine nu si-ar dori. Dar chiar vroiam sa vad ce se intampla dupa aia. ( in film )

| M.T a răspuns:

Da e reusit si cei care nu cred deschideti-va ochii happy vai de noistraight face

| michaeljacksonismystar a răspuns:

Da l-am vizionat la cinema si pot spune ca este un film captivant, care iti da multe emotii.Este reusit si a avut succes.Cred ca merita vazut!

| Aly_8868 a răspuns:

El este foarte aventuros si spectaculos. Te poate speria, dar iti face placere sa il vezi.Iti spun este foarte de treaba filmul.

| deyotsa a răspuns:

Foarte Taree:X

Multe efecte speciale:*. reusit filmu

| cl a răspuns:

Cel mai stupid film posibil... tipic american crying(
pacat.imi placea mult john cusack
in afara de efectele speciale. dezamagitor 2/10