| Dizzydizz a întrebat:

Ati vazut filmul"eu cand vreau sa fluier, fluier"? de unde il pot lua si cum vi s a parut?

7 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Nu am vazut filmul acela, dar ar fi mai corect ca sa mergi la cinema sa-l vezi(deci sa platesti) sau sa-l cumperi. Stiu, e criza financiara, dar e un gest de respect pentru regizor, nici eu nu cumpar todeauana muzica, filme, le iau de pe net, dar cand e vorba de un film asa de bun, fac cumva sa-l cumpar.
O seara buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din maicata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi şi de unde se poate cumpăra? Ştie cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma pis pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu Cand Vreau Sa Fluier, Fluier, o piesa inspirata din film http://www.youtube.com/watch?v=CHI58PA8Qe8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu

Întrebări recente