| florin_7920 a întrebat:

Aţi vrea sa calatoriţi in spatiu, v-ar fi frica.

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Ar fi interesant! Sa cunosc lume noua, alte obiceiuri, mentalitatzi, comportament etclove struck

12 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Ooooooo si inca cum ce mult mi-ar place

| LuS[z] a răspuns:

Nu! mi se pare o experienta care cere multa stapanire de sine si curaj. iar eu nu ma cred in stare de a rezista oricum nu as vrea

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Orice om normal are frică de necunoscut.

| adi4ever a răspuns:

Tinand cont ca in spatiu au ajuns inaintea mea gandaci si maimute, le las pe ele cu curajul si eu raman cu picioarele pe pamantlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| emanuelf a răspuns:

Cum sa nu? Mi-ar placea sa fac si sex in spatiu. Vezi articolul: http://director-articole.net/......-se-poate/

| georggyy a răspuns:

Woooow happy ce idei ai!laughing

Ce sa caut eu in spatiuu mei happy.
stau pe Pamant ca e mai binelaughing...
Si mi-ar fi putin fricawhistling... Putinnlaughing

Tie?

| asdgfhresry a răspuns:

Ar fi superlaughing Dar, doar asa, sa explorez spatiul. Imi place sa incerc mereu ceva nou. Sincer nu mi-ar fi frica atata timp cat am mancare cu mine, prieteni si combustibil ca sa nu plutesc si sa ma izbesc de vreo planeta.

| Frogie a răspuns:

Nu as vrea! Prefer Pamantul acolo unde m`a lasat Dumnezeu! Mi`e frica un pic de necunoscut! Nu risc! laughing

| TheBrainiac a răspuns:

Daca as avea un spaceship, sau daca as fi Superman, da, mi-ar placea. big grin

| danyboy_2791 a răspuns:

Ar fi foarte tarebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as vrea deoarece sunt cam fricoasa si am rau de inaltime.