| lol1232 a întrebat:

Ati vrea sa ma mutati in Japonia si daca da dc?happy funda

Răspuns Câştigător
| PamPamGoesGreen a răspuns:

Da.
mi se pare o tara mult mai ok decat Romania din mai multe puncte de vedere:
1.Economia.
2.Oamenii.
3.Oceanul =p~

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciodata, eu de abia astept sa revin in Romania, m-am saturat de atata spanie.

| pwp a răspuns:

Eu nu as vrea.
prefer o tara mai...moderna happy

bye-bye

| Sოﺁℓε a răspuns:

Nulaughingpana invat eu limba aia lor imi ia un secol si eu ii vad cam pe toti japonezi la fel toti au aceeasi moaca din cate am vazut la filme laughingmai bine altundeva dar nu in Japonia.

| PamPamGoesGreen a răspuns:

@pwpSustineCampaniaTPUrevive
Japonia e o tara mult mai dezvoltata din toate punctele de vedere straight face
nu stiu ce vrei mai modern

| adee_4040 a răspuns:

Da am un gand nebunsa incep sa invat japoneza nusk mi se pare unika si tare si ma inspir si din animeurilaughing rolling on the floor

| aleeee_2127 a răspuns:

DAAAAAAAAAAAAAA...sau poate prin coreea.smug.nu stiu...e alta viata.plus ca tipii de acolo.wow=p~