| anonim_4396 a întrebat:

Ati calatorit mult in strainatate?
Ati vrea sa va mutati intr-o alta tara? Care?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Toata europa, vizitata alaturi de 12 roti si 40t in spatele meu (tirul), 15 ani am trait in Spania si acum am aproape 3 in UK. As vrea sa ma retrag acasa daca reusesc sa rezolv ceva in avantajul meu in 4-5 ani daca nu o sa vin 3 luni pe an in RO si 9 muncesc in UK si tot asa o tin.

| darrio2007 a răspuns:

Italia, Ungaria, Anglia. Dar nu m-as muta in niciuna. Poate banii sa ma faca sa ma razgandesc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am calatorit destul.
Am si locuit o perioada in alta tara a fost o experienta interesanta, dar nu as face asta definitiv.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nup sad

Si nu as vrea sa ma mut in alta tara. Sau poate in Japonia. Dar... eh.

| Nirvanaaa a răspuns:

De doua ori și cam atat. laughing
Dacă as vrea sa mă mut probabil ar fi probabil in Japonia sau in Suedia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. SUA.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut posibilitatea dar m.am intors in tara, tot mai bine este acasa.