| Theo94 a întrebat:

Aveti planuri, ati vrea sa va mutati in viitor, de ex. in alt oras sau tara, daca da, unde si de ce?

11 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sunt o gramada de locuri frumoase in tara asta, undeva la munte ar fi super, dar tot in Romania esti pana la urma si pe varf de munte dai de gunoaie, manele rasuna si mentalitatea oamenilor te scarbeste.
m-as muta undeva aproape de ocean, unde sa fie cald tot anul

| LoveSleep a răspuns:

N.Y. sau L.A.
Pentru că motive.

| OldSoul a răspuns:

Toti avem planuri/vise, daca asi avea posibilitatea m-as muta in SUA, motive sunt multe dar nu o sa le enumar.

| AirănMeidăn a răspuns:

da. in primul rand la facultate voi merge la Bucuresti sau cluj (mai degraba Bucuresti), iar dupa ce o termin as vrea sa plec din tara. sau ar fi ceva sa reusesc sa plec si inainte sa incep facultatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu aș vrea să mă mut. Nu îmi părăsesc țara. Îi voi fii alături la bine și la rău ca un adevărat patriot.

| Theo94 explică (pentru anonim_4396):

"de ex. in alt ORAS sau tara"

| anonim_4396 a răspuns (pentru Theo94):

În alt oraș nu știu. Probabil m-aș muta într-o zonă de munte, cum ar fi la Lacul Roșu, sau oricum undeva unde este frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Olanda.
Pentru ca da.

| Carla01 a răspuns:

Daa,eu vreau în viitorul apropriat pe la 20 de ani,aşa laughingsă plec în Brazilia... foarte cald,îmi plac oamenii, limba şi peisajele şi mai ales faptul că este foarte multă distracţie, carnavelele de la Rio, fotbal, Neymar chestii, trestiirolling on the floor)).Tu?

| Theo94 explică (pentru Carla01):

Stii portugheza? happy

| Carla01 a răspuns (pentru Theo94):

Eh,nu aşa bine, dar ştiu foarte bine spaniola şi portugheza e asemănătoare cu spaniolă, oricum de vorbit în portugheză nu prea ştiu, dar înţeleg ce şi ce.