| antonio98 a întrebat:

Auziti mi-am uiat parola de la un cont de mess dar nu mai stiu datele e vreo posibilitate ca sa imi recapat parola?( P. S. mi-a fost spart ID)

Răspuns Câştigător
| Tudor1212 a răspuns:

Da...intreaba de parola ta pe cel care ti-a spart id-ulwinking. Daca nu vrea sa ti-o zica nu cred decat cu forgot password.Ah! Ai putea cere unui hacker sa-ti sparga id-ul ca sa afli parola.Numa' bine!

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU mai poti face nimic! Alt ID este singura varianta!

| unknownn a răspuns:

Posibilitati exista...dar nu oricine le poate folosi

| bogdan3vl a răspuns:

Adios! nu mai ai ce face fa-ti alt id iti zic euacelasi raspuns o sal primesti de la toti hai da-mi funda big grin

| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Cum poti fi asa prost sa uiti parolaa?rolling on the floor nu imi imagineez

| NewAssasin a răspuns:

laughing) alt id sau zi-mi id sa til sparglaughing

| ToxiikGirl a răspuns:

Nu! Doar daca iti mai stie cineva parolahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti,foloseste intrebarea secreta folosita cand ti-ai facut ID-ul,daca le-ai uitat,chiar nu mai ai ce sa-i faci.
La ID-ul viitor,daca ai probleme cu memoria, pune 12345, ca nimeni nu e interesat oricum sa sparga parole, ca n-are ce castiga.
Bye.