| davidmadalin a întrebat:

Mi-a spart cineva parola de la mess si vreau sa o aflu. Dati-mi repede programe ceva nu stiu dar numai sa imi recapat parola.Si cine imi da programul sau imi afla parola primeste Funda.

Răspuns Câştigător
| Andreea_1714 a răspuns:

Nu exista nici un program de spart parole cel putin asa stiu eu. cineva iti stia parola si a zis`o

Cat ca sa iti recapeti id`ul intri la mail la Forgot your password si acolo o sa iti ceara sa rapunzi la 2 intrebari. iti reinitializezi parola si gata. mult noroc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sicer dai la am uitat parola happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id la care mi-a fost sparta parola este livya_sweety28 si cine imi da programul sau imi afla parola primeste funda