| deyaaaa a întrebat:

Avand in vedere ca in zona unde locuiesc eu sunt numai copii cu care nu vreau sa stau,nu ca as avea fite sau ceva,dar toti sunt pe acelasi film, sunt multi boschetari si panarame, am doar 2 prietene,dintre care una sta cu ei,iar a doua e in alt sat, ce as putea face? adica unde naiba sa stau/sa ma duc? nu pot sta in casa toata ziua(desi asta fac pana in prezent) ce activitati as putea practica singura ca sa nu stau cu toti prostii?

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Buna ai putea sa faci sport big grin sa te ocupi de un sport pentru sanatatea ta ar fi ideal