| malinne a întrebat:

Peste doua zile este ziua mealove struck
imi puteti da niste exemple de activitati pe care le-am putea face [ deja am stabilit ca ne vom uita la un film, vom dansa ]?
avand in vedere faptul ca suntem cinci fete si vor dormi la minelove struck
multumesclove struck
funiditabatting eyelashes
:*

Răspuns Câştigător
| simf a răspuns:

La multi ani!
karaoke! luati fiecare cate un tub de deodorant sau ceva de gen, cautati pe youtube melodii karaoke cu versuri si... distractie. alege dinainte adresele, fa-ti o lista cu ce va place si cauta melodii romanesti. si mai cauta melodii pe care le stit doar cu aproximatie, astea sunt cele mai hazlii. exemplu - barbie girl, like a virgin. au niste versuri bestiale.

6 răspunsuri:
| simf a răspuns:

Malinne, mai puteti sa faceti "striptease": va puneti cate 8 perechi de ciorapi, 6 bluze si apoi un maieu pe deasupra, 3 fuste si 4 perechi de pantaloni - poti sa-i ceri si tatlui tau o perche de pantaloni de pijama - apoi puneti joe cocker "you can leave..." si incepeti sacadat (nu languros) sa va dezbracati. fain e sa nu vedeti cu ce se imbraca cea care face streptease, sa descopeitit usor cand se dezbraca.

| nononono1111111111 a răspuns:

HAPPY BIRTHDAY!
Eu cu prietenele mele am facut glume la telefon, ne-am machiat/coafat una pe alta, adevar sau provocare alte idei nu-mi mai vin fiindca ziua mea a fost anul trecut tocmai de Craciun si nu mai stiu sorry!

| malinne explică:

Mersi simf.

| malinne explică:

Te pun simf si iti multumesc pentru idee:*

| AlexandraApintiliesei a răspuns:

A fost super:X:X:X

| Amalia21 a răspuns:

Jucati mima(scrie pe niste biletele niste lucruru, profesii etc), karaoke, adevar/provocare etc.