| MihaLoveYou a întrebat:

Hey! Ziua mea e pe 12 martie, da...stiu ca mai e mult pana atunci, dar vreau sa ma ajutati cu niste jocuri pe care sa le fac, avand in vedere ca va fi la mine acasa ( si stau la casa nu la bloc ), si poate imi dati si niste idei de gustari si de jocuri pe care as putea sa le creez. Multumesc!

2 răspunsuri:
| fevrier a răspuns:

Puteţi face un concurs de karaoke, să va jucaţi monopoly şi ce vă mai place vouă.
De mâncat... sandvişuri, mezeluri, iar dulciuri thinking napolitane, chipsuri, alea alea.

| MihaLoveYou explică:

Interesant? alte idei?