| robertosi a întrebat:

Aveti idei de sporturi extreme ieftine?

5 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Parkour!

Eu jucam la mine la scoala Parkour, pe sala la noi! E o cladire abandonata, iar in spate, un santier si jucam "atinselea" p'acolo! Ne urcam pe sala, la 3 m inaltie si saream de acolo pe un nisip! Fugeam, saream, ne dadeam peste cap in aer si aterizam pe nisip.

| elyssa20 a răspuns:

Pai iti propun niste filme si ai sa vezi ce nu ai vazut niciodata: jackass toate seriile, vizionare placuta.:*

| Incubus a răspuns:

Aruncatu de pe bloc: exttreme ultimatum(adica ultimul lucru pe care il faci)

| hominid dreak a răspuns:

Iti bagi un ardei iute in c**, si o sa prinzi viteza de 3 Mach.

| vladix a răspuns:

Intarata caini, vezi si tu.