| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a întrebat:

Aveti idei de sporturi practicabile de o singura persoana?

10 răspunsuri:
| GulubuntzBudulush a răspuns:

Tennis, badminton și chiar sporturi ale minții 9de fapt sunt cu o persoană). Znsă mai sunt exerciți fizice, gimnastică dar șși sporturi proprii.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt explică (pentru GulubuntzBudulush):

Da, chiar ma gandeam la tenis, doar ca toti cei pe care i-am intrebat, nu vor sa joace...

| GHoST013 a răspuns:

Depinde ce sporturi vrei, poti practica si sporturi individuale dar si sporturi de echipa.
Tenis, biliard, sah, dart, golf, gimnastica, judo, karate, box, tir, ciclism, caiac-canoe, atletism, patinaj, etc, etc.

| BlankWhite a răspuns:

Inotul

| gd001 a răspuns:

Jogging, ciclism, ski, patinaj.

| RebelafaraNume a răspuns:

Iti zic eu un sport perfect pentru tine; o carte

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt explică (pentru RebelafaraNume):

Merci de idee, dar deja citesc carti de beletristica, plus carti de specilitate de matematica.

| RebelafaraNume a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Felicitari, vrei si flori? Si daca inveti si esti olimpic la mate de ce te angajezi ospatar la mare?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt explică (pentru RebelafaraNume):

Pentru ca vreau sa strang niste bani. Si din cate am inteles de la niste cunoscuti, bacsisul poate depasi chiar salariul.

| minrest a răspuns (pentru RebelafaraNume):

Tu vrei flori, Rebela. Tu ai recomandat o carte, ca sa dai de inteles ca citesti. El doar ti-a raspuns.