| AvalohAlyn a întrebat:

Aveti prieteni (reali)? Sau va simtiti singur?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am... dar nu ma simt niciodata singur.
In schimb am parintii... cei mai buni.

21 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da.Am prietenii adevarati care mereu sunt langa mine si care ma inteleg cel mai bine happyA fost o perioada in care ma simteam singura, insa am trecut peste asta big grin
Prietenii adevarati se gasesc destul de greu, dar daca ii gasesti trebuie sa ai grija sa nu ii pierzi niciodatawinking

| SweetCandy a răspuns:

Da am priteni foarte buni si apropiatihappy

cami
| cami a răspuns:

Eu nu am. Si ma simt chiar foarte singura.

| Shery a răspuns:

Eu am multi :X dar chiar si asa, toti cred ca ne simtim singrui uneori... de exemplu cateodata pot sa fiu printre 20 de prieteni si tot sa ma simt singura... depinde de starea de spirit...

| BUBULINA a răspuns:

Da eu am unu foarte real, si este cel mai bun prieten al meu. nu m-a lasat la greu, stie sa ma asculte mereu cand am ceva pe suflet, ma ajuta cand sunt confuza si nu stiu ce sa fac...

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Da, am... si chiar daca nu as avea nu m-as simti singura. Am familia langa minewinking big grin

| JustMeFlory a răspuns:

Am 2 prietene cele mai bune...si pe restul ii numesc amici, cunostintehappy

| albastrel a răspuns:

Am avut un ''amigo mi-a'' dar l-am pierdut... in rest fostul prieten este cel mai bun prieten al meu si mama mea big grin

| Sabwy a răspuns:

Am o prietena buna. ff buna. tin ff mult la ea.

| sorin a răspuns:

Am destui prieteni dar cate o data ma simt singur nu stiu care este motivul.

| DMV a răspuns:

Prieteni adevarati doar unul.

| VladDu a răspuns:

Da... blu prietenu meu imaginar

| hashe86 a răspuns:

Nu am foarte multi prieteni apropiati. insa sunt cativa cu care pot discuta despre orice, pe care stiu ca am pot baza.
din cand in cand imi mai cade si mie moralul si atunci am senzatia de singuratate, insa trece destul de repede. tot datorita lor. in plus am o relatie care deocamdata nu mi permite sa ma simt singur.
si toate astea sunt reale! nu mi plac prieteniile virtuale!

| YepIsSuspended a răspuns:

Parintii sunt cei mai buni prieteni.

| Paula a răspuns:

Prieteni multi, adevarati putini, cea mai buna una :X

| teopinkrose a răspuns:

Da, am. Dar din pacate mai multi sunt falsi...

| naviDIabLO a răspuns:

Nu am prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o singura prietena foarte buna, o iubesc mult, nu mai am nevoie de alti prieteni.Decat 10 si falsi, mai bine unul si de nadejde, pentru toata viata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am o prietena foarte buna care este mereu alaturi de mine...inainte ma simteam singura dar acum nu mai este asa pentru ca stiu ca atunci cand am o problema ea o sa fie acolo sa ma ajute si pentru asta ii multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenia e floare rara. dar nu inexistenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Singură? Doamne ferește!
Singurătatea este cea mai grea boală a omului, și mai ales la bătrânețe.
Pa, pa.