| Silviix3 a întrebat:

Voi va simtiti cateodata singuri cu toate ca aveti prieteni si familie care sa va sustina si sa va fie aproape?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| Nymphetamine a răspuns:

Da,dar asta pentru ca eu sunt mai singuratica si-mi place sa petrec timpul singura desi ma simt singura, asa ma simt in largul meu.

| FetitaCuOchiVerzi a răspuns:

Daaa

| Andreea028131 a răspuns:

Sincer da. Dar mie imi fac bine unele momente de singuratate pentru ca imi dau ragazul sa ma gandesc la viata mea, sa ma analizez un pic. Cateodata imi doresc sa fiu singura. Dar si aceste momente de singuratate pot fi benefice, deoarece scapi putin de agitatia din jurul tauhappy