| anonim_4396 a întrebat:

Aveti vreo idee pentru un scurt metraj cam de 10-15, cel mult 20 min in care sa apara doar 2 protagonisti? (putem sa ne mai schimbam ca si cum ar fi alte persoane, insa sa nu apara in acelasi cadru pentru ca nu ma pricep sa editez prea bine)
Poate fi abordat absolut orice subiect, insa sa nu cada in penibil.
Funda si tot tacamul la cea mai buna idee.

4 răspunsuri:
| SERIOUX a răspuns:

Puteti face ceva despre drama unei fete care e diferita de celelalte si incearca sa fie normala, incearca sa-si ia viata..chestii de astea. fundita?:d

| GabrielCIG a răspuns:

Sincer am incercat odata sa fac un scurt metraj la o emisiune (parodie) cum ar fi : tradati in dragoste, ultimate survival... a iesit destul de bine :d

| iarinaa a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa faci ceva de genul o bataie scurta, intre indragostiti care pana la urma ajunge sa fie o frumoasa poveste de dragoste daca te-ama jutat fundahappy

| Mangustă a răspuns (pentru iarinaa):

Suntem numai fete, nu prea avem cum sa facem ceva de dragoste.
Mai ai si alte idei? Ceva mai dinamic, fara prea multe romantisme.