| RalucutzaFarmer a întrebat:

Azi este marti si in doua zile ma duc la scoala cum sa invat in doua zile pentru teza la mate si la romana, si sunt clasa a 6

Răspuns Câştigător
| Kitty20 a răspuns:

Si eu sunt clasa a6a pentru la rom poti sa repeti cei mai important sa-ti faci niste schitze cu ce trebuie sa repeti pe foi si apoi in maxim 30 min sa le inveti dar nu pederost ca un tocilar sa le repeti din cand in cand si la matemetica inveti putina teorie si apoi poti sa faci exerciti si probleme dintr-o culegere sau carte etc... funda?

1 răspuns:
| WeeD a răspuns:

Tu ingrasi porcu` in Ajunu Craciunului... Halal!