| Coco_3708 a întrebat:

Buna TPU sunt in clasa a 8 a si pe primul semestru am dat teze normale... acum pe al 2 - lea semestru am dat teza la mate. dar de cateva zile am aflat ca directoarea vrea sa dam teze unice toti elevii de clasa a 8 a a scolii jose marti din bucuresti e posibil ca doar o scoala sa dea teze cu subiect unic pe toata scoala pe al 2 - lea sem doar pentru ca i s-a nazarit directoarei?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Până la urmă, e aceeași chestie, fie că o dau fiecare clasă în parte, fie că o să dați toate clasele de a VIII-a. Nu se schimbă nimic.
Baftă

1 răspuns:
| Iubbiii_4906 a răspuns:

Nu credlaughing)))))))
si eu`s a 8`a
am dat pe primul semestru teze normale.la mate, romana si istorie[asta am ales eu].
si pe sem al 2`lea la fel o sa dam.numai ca la sfarsitul clasei vom da un examen [capacitate]
si examenele alea vor 50% din media de admitere la liceu