| SenioritaTeePupaceşte a întrebat:

Azi ies la colindat cu prieteni.Cum sa imi fac parul sa fie...mai special.Sa il las liber, sau sa imi prind o coada nu stiu mai cum, sau alte idei plzz.

Răspuns Câştigător
| Archangells a răspuns:

Fa-l cret...'love curly hair:X

12 răspunsuri:
| Asyul95 a răspuns:

Nu eu zic in 3 feluri : ori despetit si cred sau despletit si drept cum iti sta mai bine ...sau ce mi-ar place mie: sa iti prinzi coada sus un pic mai in dreapta sau un pic mai in stanga cum iti place si coada de peste cauta pe youtube daca nu sti, si iti arata cum sa-l faci.am intrebat o prietena de la coafor... poate te intrebi de ce coada mai in dreapta sau in stanga raspunsul :
Ca sa iti puna in evindenta si parul nu doar hainele pe care le porti, si plus daca ai par mai lung iti sta perfect...winking
Succes, un craciun fericit!

| SenioritaTeePupaceşte explică (pentru Asyul95):

Am 11 ani, nu vreau sa par in varsta laughing

| Asyul95 a răspuns (pentru SenioritaTeePupaceşte):

Pai asta ziceam ...ca sa nu til prinzi elegant ca o sa pari in varsta

| Giinger a răspuns:

Impleteste-l. Da un aspect copilaroshappy
Sarbatori Fericite, bafta la colindat~!>big grin

| anamaria06 a răspuns:

Ti-l faci bucle si prindeti-l intr-o parte cu o funda

| Asyul95 a răspuns (pentru anamaria06):

Eu as zice sa nu si-l prinda foarte elegant ca dupa aia oamenii o sa zica ca este fata in varsta si de ce mai vine la colindat? sau daca merge cu banda e altceva.tongue

| florentinf a răspuns:

Fata, te duci la colindat nu la un bal de societate, nu conteaza cum arati, banii sa fie laughing, colindatu-i o prostie, e mai mult pomana, nu stiu dca ma duc si eu... concluzie fa-ti parul si coc daca vrei tu, banii sa fie laughing

| Iulia20 a răspuns:

Sa il lasi liber e mai frumos decat prins lasati parul la vedere...succes la colindatwinking

| SenioritaTeePupaceşte explică (pentru Iulia20):

Ok.Ms.Mai astept si alte proprunei si vad cui ii dau funda big grin.

| SashaGirl a răspuns:

Poi depinde cum iti sta mai bine eu zic sa iti faci doua cozi impletite sau sa il ondulezi sau sa il prinzi pe o parte sau sa iti baci mai multe codite sau ceva in genul asta http://tunsorisifrizuri.blogspot.com/......37169.html
si asta mi se pare tare
http://www.mujer.ro/coafuri-impletite-impletituri-coada-de-peste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Maine se iese la colindat. Voi dati dovada de prostie.
2. Ce este important cum iti faci parul la colindat?
Grea viata in ziua de astazi!