| docfunny a întrebat:

Cine imi poate da idei cum sa-mi sarbatoresc ziua de nastere in Bucuresti? (23 ani )

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Pai depinde de cati bani ai... Poti alege sa o faci acasa cu cativa prieteni buni si cu ai tai sau in oras, dar e mai costisitor. Poti face ceva restrans sau ceva mai amplu, dar mai costisitor! Parerea mea este ca in mediu mai restrans si cu prietenii de suflet e cel mai cool! Poti merge si la shopping cu vreo prietena super si sa va distrati amandoua sau cu ai tai; iar daca ai frati mai cere-le si lor parerea fiindca ei stau mereu cu tine si te cunosc cel mai bine si stiu mai bine ce ti se potriveste. Mult noroc!

1 răspuns:
| mihaelacm a răspuns:

Acasa invitand cativa prieteni