| Serena1993 a întrebat:

Azi, mi-am instalat si eu faimosul google chrome.
intrebarea e: are virusi?

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU ARE! Daca l-ai descarcat de aici de pe site-ul oficial
http://www.google.com/chrome/?hl=ro
Bafta!

| MrSpooky a răspuns:

Nu are si eu tot pe asta il am de mult si e f bun

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Nu are virusiwinking

| pisikutza a răspuns:

Nu,stai linistita si eu il am si pot sa spun ca fara el nu m'as descurca. Poti sa il folosesti cu incredere.

| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Nu are virusi (asta daca l-ai instalat dupa pagina oficiala google), doar ca e posibil ca antivirusul sa zica de fapt ca e virusat, ceea ce nu e adevarat pentru ca nu intotdeauna depisteaza ce este virus si ce nu.
Deci raspunsul e ca nu are virusi, stai calm. happy

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Eu acu vad ca PC-u meu e intreg. Si iti scriu de pe chrome. Deci n-are virusi.

| SueElla a răspuns:

Buna! Si eu pe google chrome umblutongueEu zic ca nu are virusi, adica...mie nu mi s-a intamplathappySper ca te-am ajutat! Pa!

| DjCreata a răspuns:

Nu are virusi.Este foarte sigur.Cand o sa vrei sa descarci ceva care are virusi o sa te intrebe daca esti sigur. Sper ca te-am ajutat.