| katherine09 a întrebat:

Azi noapte am avut un vis care m-a pus pe ganduri. Am visat ca visam(practic a fost un vis in alt vis) ca am ajuns intr-un loc unde trebuia sa aleg dintre 2 cai pe care sa le urmez. Una se numea calea dreapta spre viata vesnica si alta tot calea dreapta si nu mai imi amintesc ce era dupa. Eu am ales-o pe cea de-a doua si m-am trezit din acel vis si dintr-o data eram la mine in camera si spuneam ca trebuia sa fi ales cealalta cale pentru ca ziceam ca as putea sa ma intalnesc cu bunicii si cu alte rude care au murit acum cativa ani. Apoi m-am trezit imediat speriata si aveam o durere de cap foarte puternica.

Cei care va pricepeti la vise, imi puteti spune, va rog, ce ar putea semnifica acest vis?

Răspuns Câştigător
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

...mda! ciudat dar cred ca te pot ajuta deoarece eu am acasa un caiet ffff vechi in care explica visele (cu fiecare litera este ceva si caut) deci... daca ai visat CAI-inseamna ca vei fi fericita,multumita,vei avea ganduri pozitive si tii lucrurile sub control!(in realitate) daca ai VISAT ca intrii intr-un alt VIS-sunt iluziile tale proprii,sunt niste vise ascunse nimic mai mult apropo,trebuie sa te linistesti deoarece nu ti se va intampla absolut nimic! apropo, daca ai visat ca poti alege O CALE din doua inseamna ca ai posibilitate de a-ti urma planurile tale proprii; solutie! pup! sper ca te-am putut ajuta si te rog, nu iti mai fa probleme deoarece daca le combionam toate ar iesii asa : "Vei fi multumita de planurile care le vei putea indeplinii si nu ai cum sa nu reusesti deoarece sunt niste iluzii" funda?

3 răspunsuri:
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Nu ai pentru.ce...m bucur ca te-am ajutat

| katherine09 explică:

Multumesc Andreea, m-am mai linistit.

| anonim_4285 a răspuns:

De obicei eu cand adorm visez numai la ceea ce ma gandesc inainte de a adormi