| MsOnyma a întrebat:

Astazi in timp ce doarmem visam ceva straniu si nu tzin minte ce, dar stiu ca l-am visat pe tat si apoi m-am trezit plingind. Ce ar putea insemna asta? Dau funda.

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Poate era ceva neplacut,de obicei in vise se intampla lucruri de care tie iti este frica sa nu se intample, de ce iti e frica in vise nu scapi niciodata.Nu inseamna nimic deosebit, deci n uiti fa griji, vise de genu sunt reprezentate doar din frica ta.

4 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Pai se mai intampla si lucruri de felul acesta nu iti face grij draga, a fost doar un cosmar.:X

| LawwraD a răspuns:

Banuiesc ca nu ai avut o zi tocmai linistita.thinking Sau probabil ar trebui sa iti avertizezi tatal sa aiba grija in tot ceea ce face si sa fie precaut sa nu pateasca ceva. Sper ca te-am ajutat >big grin

| LawwraD a răspuns:

Poate ca nu ai avut o zi tocmai buna, sau ar trebui sa ii spui tatalui tau sa aiba grija si sa fie precaut daca pleaca la drum lung, sau cand conduce...intelegi tu. Sper ca te-am ajutat

| Heath a răspuns:

Scurgeri vaginale.