| SmilePleaseXoXo a întrebat:

Azi vine o prietena la mine. Sugestii ce putem face?

Răspuns Câştigător
| 93Anna93 a răspuns:

Filme, muzica (karaoke), barfa bataie cu perne ...chestii de genu.

8 răspunsuri:
| ParadiseCaroline a răspuns:

Va puteti uita la un film, va puteti juca pe consola sau pc, sau un sah/remi sa face-ti o prajituralaughing

| SmilePleaseXoXo explică (pentru ParadiseCaroline):

Sah?! serios?

| ParadiseCaroline a răspuns (pentru SmilePleaseXoXo):

Dar ce are?laughing

| SmilePleaseXoXo explică (pentru ParadiseCaroline):

Ce nu are?! Sah? SAH! Sa fim seriosi!

| ParadiseCaroline a răspuns (pentru SmilePleaseXoXo):

Atunci joaca adevar sau provocare si invita si un vecin.Cel mai indicat alege provocare, cu putin noroc te si dezbracilaughing

| SmilePleaseXoXo explică (pentru ParadiseCaroline):

Haha foarte amuzant, ce sa zic

| mami114 a răspuns:

Pai puteti sa va uitati la un folm de groaza! Sa vorbiti despre baieti! Cam asta este raspunsul meu sper sa iti foloseascabig grinfunda?

| vladimiros1996 a răspuns:

Videochat big grin