| LostInHell55 a întrebat:

Luni este ziua mea si vine la mine cea mai buna prietena. Ce putem sa facem? straight face Dau fundita la cele mai multe idei!:X

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CorNNeL a răspuns:

Buna in primul rand LA MULTI ANI happy
Ce poti face?
1 Va uitati la un film, si sa va faceti niste floricele si suc [PREFERATA MEA]
2 Beti o doza de cola si ascultati muzica
3 Puteti sa va faceti aprul una altuia
4 Va ganditi la baieti smug[Recomandat deoarece sunt BAIATlaughing]
5 Sa va distrati, daca aveti bani pe telefon sunati numere la nimereala si faceti misto laughing Cum fac eu cu frati mei[prieteni]
6 Asta nu prea e pentru fete, Sa va jucati niste jocuri pe CALCULATOR
7 Iti suni iubitu si vorbesti cu el/si prietena ta la fel
MULTA BAFTA - LA MULTI ANI

| LostInHell55 explică (pentru CorNNeL):

Multumesc :*

| CorNNeL a răspuns (pentru LostInHell55):

Cu multa placere happy :*

| VenomV a răspuns:

Sex

| ale7 a răspuns:

La multi ani! :* Pai va puteti uita la un film, asculta muzica, sa faceti : manichiura, pedichiura, coafura. Sper ca te-am ajutat.

| Basakot a răspuns:

Eu as propune un film de comedie sau de horror, pe care il doresti tu, dar sa fie ceva de ras acolo. si app. Happy Birthday!

| Denisalovessummer a răspuns:

O petrecere in pijamale! :3

| LostInHell55 explică (pentru Denisalovessummer):

Nu sta la mine peste noapte big grin.

| annatodor a răspuns:

Pai ati putea face ceva de mancare impreuna crede-ma e un lucru foarte interesant eu am incercat cu prietena mea chiar de ziua mea si am facut un tot foarte frumos si special pentru mine!winking

| alinuhs29 a răspuns:

Pai o inviti frumos in casa o duci in bucatarie sau in camera unde ati ti ziua si mai inviti pretene daca vr faceti o nopate la tine va bateti cu pernele daca va ie sete beti suc bere acolo va bateti cu mancare sau daca nu va uitati la un film horor sau la ce vreti voi luat ceva de rontait si gata ce mare lucru sper ca am fost de ajut-o mersi