| anonim_4396 a întrebat:

Ba cum sa fac sa treaca timpul mai repede (nu, nu vreau la scoala dar toate emisiunile si serialele de la tv s-au terminat pana la toamnacrying) deci aveti vreo solutie? aa si n-am chef de CITIT!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai iti creezi propia revista, cu ce articole vrei. Poti lipi si poze. Cum ar fi revista Horseland. Desenezi desene si scrii numele copilului care l-a desenat. Dar tot tu desenezi. Si asa trece timpul.

12 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Te uiti la anime(desene animate facute de japonezi) e posibil sa-ti placa.

| CautNume a răspuns:

Am uitat sa zic am 10 anilaughing

| CautNume a răspuns:

Aa si din raspunsurile de pana acum deja asi da 2 fundita dar ma decid eu...imi convine aia cu mall-ul si jurnalul aa si am si un jurnal cu cheita.de avantajele de ziua meawinking

| CautNume a răspuns:

Si sunt fata

| CautNume a răspuns:

Chiritza, ar trebuie sa incerci tu asta ca eu am facut-o!tongue

| ivy a răspuns:

Eu ca sa nu ma plictisesc ma uit la filme pe net:d ...ma duc la fotbal, la strand, ma plimb:p

| Ghost a răspuns:

Faci sex

| TrendyHedgehog a răspuns:

Iesi pe afara cu prietenii,joaca-te pe calculator,deseneaza, uitete la filme, fa-ti un jurnal in care sa scrii tot ce iti trece prin minte...

| Iepurila a răspuns:

Incearca sa incepi sa gandesti. O sa vezi ca e destul de interesant. Si iti ocupa si timpul.happy

| PandaisHere a răspuns:

Organizeaza un offline meeting cu colegiiwinkingwinking

| kayla a răspuns:

Apucate de un sport
timpul trece mai repede si iti faci si prieteni noi

| Emilutu a răspuns:

Pai poti merge cu prietenii afara, te distrezi cu ei, te joci, mergi la un suc, cu bicicletele/rolele in parc, stai cat de mult poti afara, desi nu este recomandat sa stai pe caldura mare. pe caldura intre ora 14-17 stai la pc, mai joci un joc, te uiti la video-uri si poze amuzante, stai pe mess, vorbesti cu prietenii. gasesti tu si mai multe, de ex. eu merg in parc cu colegii, intrucat imi este dor de ei 3 luni, luam bicicletele / rolele toti, mergem la un suc, la cinema, la mall. SHOPINGUIALA FTW! gasesti tu multe de facut, conteaza sa ai cu cine face aceste lucruri.