| keepitmellow a întrebat:

TPU am nevoie de ajutor sunt la scoala in strainatate si vreau sa treaca timpul mai repede pana la craciun ce pot sa fac?(la scoala ca ma plictiseeeesc)

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pui mana si inveti limba, asta este un motiv foarte serios sa nu ai d ece sa te plictisesti in clasa, sa inveti si sa pricepi ce se vorbeste acolo!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa inveti si sa fii activ la ore, nu se poate?

| keepitmellow explică (pentru Violleta2022):

Nu stiu limba...

| Violleta2022 a răspuns (pentru keepitmellow):

Pui mana si inveti limba, asta este un motiv foarte serios sa nu ai d ece sa te plictisesti in clasa, sa inveti si sa pricepi ce se vorbeste acolo!

| cezar003 a răspuns:

Intrebi si raspunzi pe TPUwinking